Renovace a čištění nerezové oceli

K renovaci nerezové oceli Vám velmi dobře poslouží přípravky InoxiClean. Pomáhají efektivně obnovit a udržovat povrchy např. z korozivzdorných ocelí, hliníku, mědi a dalších materiálů. Vybrat si můžete z několika různých druhů: InoxiClean Restore, InoxiClean Foam, InoxiClean Spray nebo také InoxiClean Chalk. Všechny tyto přípravky pro Vás má k dispozici firma Abrasiv

InoxiClean Restore

Díky tomuto přípravku můžete snadno odstranit stopy rzi, nečistoty nebo také mapy po chemickém čištění jak z nerezové oceli, tak i z hliníku nebo mědi. Díky němu budete schopni navrátit zpět původní vzhled materiálu. Navíc se jedná o 100% biologicky odbouratelný výrobek. 

InoxiClean Foam

Tato víceúčelová pěna čistí nerezové povrchy s vysokým leskem a je možné ji použít i na další leštěné povrchy. Dále také odstraňuje nečistoty, zbytky olejů nebo otisky prstů. To vše snadno a bez škrábanců.

InoxiClean Spray

Tento sprej je vhodný pro čištění matných povrchů nerezových ocelí, kovů a lamináty nebo keramických dlaždic apod. To vše jednoduše a bez poškrábání. Dále také zajišťuje hladký, dokonalý povrch a vytváří tenký ochranný film, který ochraňuje povrch materiálu a zabraňuje jeho dalšímu znečištěním.

InoxiClean Chalk

Jedná se o čistící a leštící prášek jenž se uplatňuje zejména v konečné fázi výroby povrchů. S jeho pomocí odstraníte zbytky olejů a otisky prstů z vyletěného obrobku snadno a také bez škrábanců. Tento prášek se také používá v kombinaci s mikrovláknem.

Joomla SEF URLs by Artio
FRUNĚK INOX s.r.o.
Zlín, Příluky,
Cecilka 235, 760 01
 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Vyrobilo Weboo s.r.o. a SEO ze Zlína | All rights reserved.